Volné pracovní místo  CELNÍ DEKLARANTKA / DEKLARANT

Vzdělání SŠ s maturitou, Vyšší odborné, Bakalářské, Vysokoškolské
Hrubá mzda 35 000–40 000 Kč / měsíc

O firmě

ameba.eu je marketingová agentura zabývající se personální inzercí. ameba.eu není přímým zaměstnavatelem. Informace o zaměstnavateli najdete v textu inzerce. O zaměstnání se ucházíte přímo u uvedeného zaměstnavatele.

Jsme specialisté v oblasti poskytování služeb v celním řízení. Naše služby poskytujeme již od roku 1996,
kdy jsme začínali jako spediční, logistický a celní specialista. V současné době se specializujeme
na celní problematiku, zastupování v celním řízení, zpracování podkladů pro celní řízení, zavedení a zpracování Intrastatu.

Pracovní náplň:

zastupování zákazníků v celním řízení
vystavování dokladů pro celní řízení a jiné související úkoly
spolupráce při odbavování zboží s pracovníky celního úřadu
shromažďování podkladů a údajů pro odbavení zboží
Zpracování hlášení INTRASTAT, příprava podkladů

Požadujeme

ukončené SŠ vzdělání s maturitou
praxi v oboru a znalost celní problematiky
uživatelskou znalost práce na PC (MS Office); SW Helios výhodou
min. základní znalost AJ (úroveň A1) výhodou
řidičský průkaz sk. B - aktivní řidič
komunikační dovednosti
spolehlivost, zodpovědnost, pečlivost
příjemné a nekonfliktní vystupování
nástup: dle dohody

Nabízíme

odpovídající mzdové ohodnocení
stravenky 120,-
firemní mimopracovní aktivity
školení ,semináře
příjemné prostředí a přátelský kolektiv
pracoviště Praha 10
zapůjčení firemního vozidla pro os.potřebu
4 týdny dovolené

Místo výkonu práce: Praha 10
Datum nástupu: dle dohody
Mzda: 35.000 - 40.000 Kč
Smluvní vztah: HPP

Máte zájem o nabídku CELNÍ DEKLARANTKA / DEKLARANT?

Vaše odpověď přijde správné osobě:
Ilona Goby z CRI ameba.eu, s.r.o.

Aktivní inzerát, stále vás hledají.

Nebo potřebujete odpovědět z počítače? Nechte si poslat tuto nabídku na váš e-mail

Nechte si poslat na váš e-mail nabídku CELNÍ DEKLARANTKA / DEKLARANT

Provozovatel Easy-prace.cz, RB recruitment s.r.o., vám zašle na Váš e-mail odkaz na danou nabídku.